10 šílených fakt o bezpečnosti

Někteří lidé by se říci, že svět je pryč bezpečnostní šílenství. Všude jsme zase tam jsou masivní varovné příznaky nebo světlé barevné pásky značením „nebezpečí“. Zde je 10 bezpečnostní skutečnosti, které Vsadím se, že jste nevěděli …

 

Každý rok přibližně 4 miliony zaměstnanců jsou zakázány při práci1. Musím přiznat, že když jsem se zkoumá tento příspěvek, tento údaj mě vyhodili pryč! To je 4 miliony lidí životy, které jsou změněny v nemyslitelné způsobem každý rok. Zatímco cizí země s nedostatečnou bezpečností kulturami tvoří velkou část této statistiky, posiluje svou povinnost vzdělávat třetího světa o potřebných opatřeních a procesů.
Oheň zabíjí více Američanů každý rok, než všechny fyzické disasters2 dohromady. Opět platí, že mě to šokovalo! Požár v domácnosti je zcela předejít. Pokud se více lidí používá požární hlásiče a byli rozumnější s nedopalky cigaret, tato statistika by se drasticky snížila. Teprve minulý týden ve Velké Británii, rodina byli všichni upálen zaživa. Tragický.
Silničních nehod provoz stojí země okolo 4% jejich hrubého přírodních produktů každý rok! 1 WOWSERS !!
Pro každou redukci 1 km / h za rychlostního limitu, tam je pokles o 2% v počtu průměrných crashes.1 Zajímavé je, že v poslední době jsem šel na bezpečnost silničního provozu samozřejmě v nedávné době (alternativu k pořízení překročení rychlosti pokutu) a dozvěděl se o významu snížená rychlost v městských oblastech. Pojďme se na chvíli zastavit, aby zvážily větší pravděpodobnost zabití chodce se zvýšenou rychlostí. Zatímco většina městské oblasti mají limit 30 mph ve Velké Británii, následující diagram ukazuje obrovské zvýšené šance na někoho zabít, když se jim zasáhnout rychleji: