Jak dojíždět na kole a zůstat v bezpečí

Pro pracovníky, kteří žijí dost blízko do kanceláře dojíždět na kole, výhody mohou být skvělé. Jízda na kole do práce, je dobré cvičení, můžete ušetřit peníze u benzinové pumpy a – o nouzové přistání na vodě své vozidlo – budete pomáhat životnímu prostředí.

Nicméně, dojíždění na kole není bez rizika. V roce 2013, více než 900 cyklistů bylo zabito a odhadoval 494,000 lidí navštívilo pohotovost pro zranění jízdního související, podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.

Znát pravidla

Představte si to: Jste na kole podél při pěkném rychlosti při oznámení stopka dopředu. „Kdybych přestal na to, budu ztratí svou dynamiku,“ myslíte, že pro sebe. „Budu se jen dívat pozorně, protože jsem jet přes to.“

Ne tak rychle – je třeba provést kompletní zastavení. Jízdní kola jsou považovány za vozidla, když jel na silnicích, v závislosti na sídlem ve Washingtonu League amerických cyklistů v a zákony, které platí pro motoristy platit také pro cyklisty.

Další bezpečnostní kolo tipy od LAB zahrnují:

Poslouchat všechny stopky, semafory a značení jízdních pruhů.
Nosit přilbu po celou dobu.
Podívejte se a signál před změnou jízdního pruhu nebo zapnout. K signalizaci doleva zcela natáhněte levou ruku ven. Pro pravou zatáčkou, plně rozšířit svou pravou ruku do strany nebo ohnout levou ruku až do pravého úhlu, aby vaše ruka bytu. Oznámit ostatním, že jste zpomalení nebo zastavení rozšířit svou levou ruku ven v pravém úhlu s rukou otevřené.
Být nápadné. když na kole nosit světlý oděv a připojit přední bílé světlo, červené zadní světlo a reflektory do svého jízdního kola.
Udržujte své kolo v dobrém stavu. Zajistěte, aby vaše pneumatiky dostatečně nahuštěné, brzdy fungují hladce a páčky pro rychlé uvolnění jsou uzavřeny předtím, než vyrazíte.
Je-li kolo jízdní pruh je příliš úzká a vy budete stejnou rychlostí jako dopravní přijmout hlavní pruhu.
Pokud cyklistika v dešti být vědomi, že voda na okrajích bude dělat to těžší zastavit. Ujistěte se střídají a brzdu pomalejší, než je obvyklé, a umožnit větší vzdálenost, aby se zastaví.
Mějte na paměti, že při prvním spuštění déšť, olej prosakuje do vozovky. To může učinit cyklistické podmínky velmi kluzký.
Dávejte si pozor na nebezpečí, včetně výmolů, úlomků na silnici a kabinové dveře, které se mohou otevřít v cestě.
Zeptejte se svého zaměstnavatele zajistit bezpečné, kryté parkoviště pro kola.